TAMIYA MASTERS SERIES

Pravidla hry:

  1. Motto: "Zábava....Zábava....Zábava"
  2. Aby to byla zábava a ne honba za co největším investováním peněz, musí být jasná pravidla a taky co nejjednodušší.....
  3. Co nejmenší investice (Stavebnice auta s motorem a regulací do cca 3600,-Kč, baterka do cca 800,-Kč, nějaké to servo máme doma všichni, přijímač taky, o vysílačce ani nemluvě)
  4. Každému musí být jasné, že podvádění znamená diskvalifikaci z Cupu a taky doživotní ostudu mezi námi modeláři. Pokud chcete podvádět - dál už nečtěte. Nemá to smysl.
  5. Vše je založeno na použití jednotného základního podvozku Tamiya M-05 (Obr.1) a to bez jakýchkoli tuningových dílů nebo jakékoli úprav. Žádné prořezávání plastů. Žádná kuličková ložiska.
  6. Žádné odlehčené díly. Jen to, co je ve stavebnici - Základní motor Johnson RS-540, ozubené kolo s 20 zuby, regulátor Tamiya TBLE-02S, žádné stříhání konektorů mezi motorem a regulátorem. Žádné zkracování kabelů regulátoru nebo kabelů motoru. Model musí být sestaven přesně dle návodu. Rozvor podvozku může být zvolen dle karoserie a to S/M/L (210mm/225mm/239mm).
  7. Karoserie je doporučena Tamiya pro podvozky třídy M. Nebo stejný styl karoserií od jiného výrobce. Pokud si nejste jisti volbou, zeptejte se nás.
  8. Baterie má pro tento typ podvozku oválný průřez a kvalitou se jedná o hobby baterie. Rozhodli jsme se pro LiPo baterie Gens ACE LiPo - 2S 4000mAh 7.4V 2S1P (50C) Bashing.mSvými parametry je naprosto postačující a její cena 699,-Kč je naprosto pohodová. Baterii si můžete obstarat u svého prodejce nebo si ji můžete objednat na e-shopu 
  9. www.xraystore.czJediná povolená úprava je náhrada Tamiya konektoru, který je originálně instalován na přívodu k regulátoru, za konektor, který je dodáván s baterií - Dean-T.


  • Své dotazy můžete psát na e-mail m05@xraystore.cz